REGISTREERI NING VÕID
VÕITA NÄDALASE
 
suvepuhkuse kahele CAVO SPADA 
     LUKSUSKUURORTIS  JA  SPAAS     Kreekas!

Meie võistlus on lõppenud, palju õnne võitjale! ​
 
Kui tahad olla esimeste hulgas, kes saab infot uute kampaaniate kohta, siis registreeru meie meililistiga.

Avasta sel suvel Kreekas tõeline Vahemere elustiil!
Kreeta saar on tuntud puhkusesihtkoht imelise maastiku ning soojade ja päikseliste ilmadega. Liivarannad, kristallselge vesi ja suurepärane toit, mis on valmistatud kõige tervislikumatest kohalikest andidest – see on kuulsa Vahemere dieedi sünnikoht! Saare lääneosas asuv maaliline Chania linn on hurmava sadamaga vana Veneetsia linn. Kas vajad veel veenmist? Vaata seda videot!

Kokteilid basseini ääres?
Aga palun!
Lendame Tallinnast otse Kreetale Chania lennujaama ning teeme lühikese sõidu Cavo Spada kuurortisse, kus sind ootavad 1700 m2 ujumisbassein, rand ja kaunid vaated! Lendude kohta lisateabe saamiseks loe meie tingimusi.
Kauni vaatega tuba?
Aga palun!
Sea end sisse avaras 35 m2 kahekohalises merevaatega toas, naudi tervituskorvi hõrgutisi ja astu privaatsele rõdule, et imetleda unustamatut vaadet – see kõik on sinu terveks nädalaks! 
Tervisekeskus lõõgastumiseks? 
Aga palun!
Pane hommikumantel selga ja sussid jalga ning suundu suurde ja avarasse spaasse, kus on soojendusega ja veemassaažiga sisebassein, mullivann, Soome ja Türgi saun, spordisaal, massaažiteraapiad ja iluhoolitsused. Auhind sisaldab tasuta juurdepääsu spaasse ja üht raviprotseduuri või hoolitsust!
Kohalik gurmeetoit?
Aga palun!
Alusta päeva toeka hommikusöögiga Rootsi lauas, kus pakutakse kohalikke küpsetisi, juuste, jogurtit, mett, värskeid puuvilju ja palju muud. Lõunasta mereäärses kõrtsis ning naudi küünlavalgel õhtusööki selge sinise taeva all. Proovi tervislikke toiduaineid, traditsioonilisi Kreeta delikatesse ja unikaalseid veine – kõik sinu tervise heaks!
Gourmante - tõelised Vahemere maitsed
Gourmante maitsvad ja tervislikud tooted on saadaval järgmistes kauplustes üle Eesti: @Selver, @Kaubamaja, @Rimi Supermarkets, @Maxima Supermarkets, @Prisma, @ETK Supermarkets, @Comarket, @Stockmann. Järgmine kord, kui lähed oma iganädalast toidukorvi soetama, hoia silmad lahti Gourmante toodete osas ja too tõelised Vahemere maitsed enda kööki!
© 2018 Gourmante – tõelised Vahemere maitsed. Kõik õigused kaitstud.